Snedklaffsekretär gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérad i flertalet träslag, beslag och fothylsor i mässing, dekor av intarsia, höjd ca 106, 85x54 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Fanérskador, fläckar

768136

2020-05-05