Trädgårdsdekorationer gjutjärn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSDEKORATIONER, 6 st, gjutjärn, från Upperuds Herrgård, tidigt 1900-tal, höjd 34 cm.

Åldersrelaterat slitage samt färgbortfall.

768138

2020-05-15