Ludvig Richarde, Marinmotiv

Ludvig Richarde, Marinmotiv
Ludvig Richarde, Marinmotiv
Ludvig Richarde, Marinmotiv
Ludvig Richarde, Marinmotiv
Ludvig Richarde, Marinmotiv
Ludvig Richarde, Marinmotiv
Ludvig Richarde, Marinmotiv
Ludvig Richarde, Marinmotiv

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Marinmotiv, signerad och daterad Richarde 1900, olja på duk, 33 x 60,5 cm.

krackelerad

768143

2020-05-10