OLLE SKAGERFORS: Sommarlandskap

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Sommarlandskap, signerad och daterad OS . 45, olja på duk, 56x57,5 cm

768150

2020-05-10