Elias Erdtman, Sommar - motiv från Bjurvik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELIAS ERDTMAN (1862-1945), Sommar - motiv från Bjurvik, Mörtfors, signerad E. Erdtman, olja på pannå, 17x35,5 cm

768169

2020-05-10