Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Stilleben, signerad och daterad 1958, akvarell, bildmått ca 21,5x34 cm
768174
2020-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här