Rune Rockström akvarell

Rune Rockström akvarell
Rune Rockström akvarell
Rune Rockström akvarell
Rune Rockström akvarell
Rune Rockström akvarell
Rune Rockström akvarell

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Stilleben, signerad och daterad 1958, akvarell, bildmått ca 21,5x34 cm

768174

2020-05-04