Fat 1800-tal flintgods

Fat 1800-tal flintgods
Fat 1800-tal flintgods
Fat 1800-tal flintgods
Fat 1800-tal flintgods
Fat 1800-tal flintgods
Fat 1800-tal flintgods

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, flintgods, England, 1800-talets andra hälft, tryckt dekor av fåglar och blommor i brunt, diameter ca 40 cm

Nagg

768185

2020-05-05