Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAT, flintgods, England, 1800-talets andra hälft, tryckt dekor av fåglar och blommor i brunt, diameter ca 40 cm
Nagg
768185
2020-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här