Slaglåspistoler

Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PISTOLER, 1 par, 1800-talets andra hälft, slaglås, oktagonalt kammarstycke, längd ca 26 cm

Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar

Skador, lagningar, delar saknas

768197

2020-05-24