111 - Betjänt / visitkortshållare

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

800 SEK

BETJÄNT / VISITKORTSHÅLLARE, skuret bemålat trä, 1900-talets första hälft, höjd ca 99 cm

Brickan med spricka / lagning

768202

2020-08-21