Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, "Smiling table", soffbord, CFC Silkeborg, Danmark, teak, en hylla under skivan, höjd ca 50, 151x52 cm
Smärre bruksslitage, mindre lagning
768203
2020-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här