Soffbord Johannes Andersen

Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen

Klubbat för:

14 500 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

JOHANNES ANDERSEN, "Smiling table", soffbord, CFC Silkeborg, Danmark, teak, en hylla under skivan, höjd ca 50, 151x52 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage, mindre lagning

768203

2020-05-04