Klubbat för:
14 500 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
JOHANNES ANDERSEN, "Smiling table", soffbord, CFC Silkeborg, Danmark, teak, en hylla under skivan, höjd ca 50, 151x52 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage, mindre lagning
768203
2020-05-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner