Lars Tunebo grafiskt blad

Lars Tunebo grafiskt blad
Lars Tunebo grafiskt blad

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS TUNEBO (född 1962): motiv av Elefant på Manhattan, grafiskt blad, signerad samt numrerad 44/50, bladmått ca 32x29,5 cm

768205

2020-05-05