Fåtöljer "Eva" Bruno Mathsson
Klubbat för:
8 200 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJER, 1 par, "Eva", Bruno Mathsson, 1970-tal, böjträ med läder, brännmärkta, sitshöjd 40/38 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage och fläckar. En stol med lagning i lädret. Några skruvar saknas.
768217
Päivämäärä:
2020-05-16