Fåtöljer "Eva" Bruno Mathsson

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

8 200 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJER, 1 par, "Eva", Bruno Mathsson, 1970-tal, böjträ med läder, brännmärkta, sitshöjd 40/38 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage och fläckar. En stol med lagning i lädret. Några skruvar saknas.

768217

Päivämäärä:

2020-05-16