4 par silverljusstakar 1900-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 4 par, silver, bl a TESI, GAB, Markströms i Uppsala, Finland, olika modeller, 1960, 1962, 1968, 1975, höjd 8-19,5 cm
Kuntoraportti
Fyllda fötter, smärre slitage
768225
Päivämäärä:
2020-05-10