4 par silverljusstakar 1900-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 4 par, silver, bl a TESI, GAB, Markströms i Uppsala, Finland, olika modeller, 1960, 1962, 1968, 1975, höjd 8-19,5 cm

Kuntoraportti

Fyllda fötter, smärre slitage

768225

Päivämäärä:

2020-05-10