1304 - Dosa emalj 1700-tal

1304 - Dosa emalj 1700-tal
1304 - Dosa emalj 1700-tal
1304 - Dosa emalj 1700-tal
1304 - Dosa emalj 1700-tal
1304 - Dosa emalj 1700-tal
1304 - Dosa emalj 1700-tal
1304 - Dosa emalj 1700-tal
1304 - Dosa emalj 1700-tal
1304 - Dosa emalj 1700-tal
1304 - Dosa emalj 1700-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, emalj, 1700-tal, rektangulär, figurframställning mot gul bakgrund, förgylld fattning med dekor av rocailler, blommor och blad, längd 9,7 cm

sprickor
lagningar

768229

2020-08-23