Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FREDRIK HENKELMANN (1903-1987), olja på pannå, signerad Henkelman, mått ca 59x48,5 cm
Slitage och färgbortfall på pannå och ram
768234
2020-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här