Fredrik Henkelman olja

Fredrik Henkelman olja
Fredrik Henkelman olja
Fredrik Henkelman olja
Fredrik Henkelman olja
Fredrik Henkelman olja
Fredrik Henkelman olja

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

FREDRIK HENKELMANN (1903-1987), olja på pannå, signerad Henkelman, mått ca 59x48,5 cm

Slitage och färgbortfall på pannå och ram

768234

2020-05-05