Folke ANdreasson oljemålning

Folke ANdreasson oljemålning
Folke ANdreasson oljemålning
Folke ANdreasson oljemålning
Folke ANdreasson oljemålning
Folke ANdreasson oljemålning
Folke ANdreasson oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FOLKE ANDREASSON (1902-1948): Stilleben med kruka och citron, signerad, olja på duk, ca 46x43

Smärre färgbortfall

768238

2020-05-05