1306 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, runda, på locken polykroma figurframställningar, förgyllda fattningar, diameter ca 8,5 cm

sprickor lagningar slitage

768244

2020-08-23