Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, runda, på locken polykroma figurframställningar, förgyllda fattningar, diameter ca 8,5 cm
sprickor lagningar slitage
768244
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här