Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Johannes Döparen, Norra Grekland eller Balkan, 1900-tal, tempera och olja på pannå, ca 21x15,5 cm

Ingår i temaauktionen "Ikoner"

Krackelyr, slitage

768249

2020-05-09