Ikon Ryssland
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IKON. S:t Nikolaus, Centrala Ryssland, 1700-talets slut, tempera och olja, samt förgyllning på pannå, ca 37x30 cm
Ingår i temaauktionen "Ikoner"
Slitage, krackelyr, mindre sprickor, retuscher
768251
2020-05-09