Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IKON. S:t Nikolaus, Centrala Ryssland, 1700-talets slut, tempera och olja, samt förgyllning på pannå, ca 37x30 cm

Ingår i temaauktionen "Ikoner"

Slitage, krackelyr, mindre sprickor, retuscher

768251

2020-05-09