Oidentifierad konstnär oljemålningar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (2), Motiv med fiskebåtar, 1800-talets slut, signerade, olja på duk, ca 15,5x32 cm

Färgbortfall, krackelyr, retuscher

768252

2020-05-11