Klubbat för:
5 200 SEK
7 500 SEK
ROLAND WILHELMSSON, matbord, massiv furu, 1970-tal, etikettmärkt Roland Wilhelmsson Stockholm Sweden, höjd ca 71 cm, skiva diameter 150 cm
Bruksslitage, repor, märken
768257
2020-05-05