1308 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DOSOR, 2 st., emalj, möjligen Birmingham 1700-tal, rektangulära, polykrom figurframställning, förgyllda fattningar, längd ca 8,2 cm

sprickor lagningar slitage

768276

2020-08-23