Simon Gate skål

Simon Gate skål
Simon Gate skål
Simon Gate skål
Simon Gate skål
Simon Gate skål
Simon Gate skål
Simon Gate skål
Simon Gate skål
Simon Gate skål
Simon Gate skål

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIMON GATE, skål, Orrefors 1932, optikblåst, svart fotklack, signerad Of 32 GU 109, höjd10, diameter 32 cm

mindre repor

768290

2020-05-08