Bojan, porslin, Kina

Bojan, porslin, Kina
Bojan, porslin, Kina
Bojan, porslin, Kina
Bojan, porslin, Kina
Bojan, porslin, Kina
Bojan, porslin, Kina
Bojan, porslin, Kina
Bojan, porslin, Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BOJAN, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor av körsbärsblommor i vitt och blått, lock av trä, höjd 21 cm

Kuntoraportti

Mynningen med smärre tillverkningsdefekt, bruksslitage

768296

Päivämäärä:

2020-05-10