Bojan, porslin, Kina
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BOJAN, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor av körsbärsblommor i vitt och blått, lock av trä, höjd 21 cm
Kuntoraportti
Mynningen med smärre tillverkningsdefekt, bruksslitage
768296
Päivämäärä:
2020-05-10