KAMRSTOLAR rotting

KAMRSTOLAR rotting
KAMRSTOLAR rotting
KAMRSTOLAR rotting
KAMRSTOLAR rotting
KAMRSTOLAR rotting
KAMRSTOLAR rotting
KAMRSTOLAR rotting
KAMRSTOLAR rotting
KAMRSTOLAR rotting
KAMRSTOLAR rotting

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1-par, 1900-talets mitt, stomme i hevia, ryggparti med flätad rotting, sitthöjd ca 45, rygghöjd 103 cm

Bruksslitage

768299

2020-05-05