Felix Hatz oljemålning

Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FELIX HATZ (1904-2000): Grönskande landskap, signerad Hatz, olja på pannå, ca 24x33 cm
Skador: Smärre slitage

768303

2020-05-05