Syvagn 1900-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYVAGN, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, oval toppskiva, skjutbar, invändigt med fack, höjd ca 66, 75x45 cm

fuktskador samt löst sittande fanér vid ena sidan

768310

2020-05-05