Fåtölj bambu

Fåtölj bambu
Fåtölj bambu
Fåtölj bambu
Fåtölj bambu
Fåtölj bambu
Fåtölj bambu
Fåtölj bambu
Fåtölj bambu

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets slut, stomme i bambu och rotting, snurrfunktion, sitthöjd ca 37, rygghöjd ca 98 cm

Bruksslitage

768314

2020-05-05