Kaffekoppar med fat England

Kaffekoppar med fat England
Kaffekoppar med fat England
Kaffekoppar med fat England
Kaffekoppar med fat England
Kaffekoppar med fat England
Kaffekoppar med fat England
Kaffekoppar med fat England
Kaffekoppar med fat England
Kaffekoppar med fat England
Kaffekoppar med fat England

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BURGESS & LEIGH, KAFFEKOPPAR, med fat (6) samt assietter (6), Nr 1-6, Burslem England, Burleigh Ware, kopparnas höjd ca 6 cm, faten diameter 13,5, assietter d. ca 17,5 cm

Bruksslitage/krackeleringar

768318

2020-05-09