Kaffekoppar med fat England
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BURGESS & LEIGH, KAFFEKOPPAR, med fat (6) samt assietter (6), Nr 1-6, Burslem England, Burleigh Ware, kopparnas höjd ca 6 cm, faten diameter 13,5, assietter d. ca 17,5 cm
Bruksslitage/krackeleringar
768318
2020-05-09