Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LAILA PRYTZ (1907-1982): "Krus", signerad och daterad Laila Prytz 1952, etikett a tergo, olja på pannå, ca 23x27 cm
Zustandsbeschreibung
768320
2020-05-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner