Laila Prytz oljemålning

Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LAILA PRYTZ (1907-1982): "Krus", signerad och daterad Laila Prytz 1952, etikett a tergo, olja på pannå, ca 23x27 cm

Zustandsbeschreibung

768320

2020-05-05