Edition Luxe Must De Cartier Tank Armbandsur

Klubbat för:

8 800 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

MUST DE CARTIER, Tank, armbandsur, 2000-tal, quartzverk, safirglas, sterlingsilver, datum, krona med sockertoppssliad safir, präglad blå läderrem med viklås original, ref nr. 2414, serie nr. 002360PL, diam ca 25x 25 mm (34 mm),

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

768345

2020-06-07