Edition Luxe Must De Cartier Tank Armbandsur
Klubbat för:
8 800 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
MUST DE CARTIER, Tank, armbandsur, 2000-tal, quartzverk, safirglas, sterlingsilver, datum, krona med sockertoppssliad safir, präglad blå läderrem med viklås original, ref nr. 2414, serie nr. 002360PL, diam ca 25x 25 mm (34 mm),
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
768345
2020-06-07