Edition Luxe Jaeger le Coultre Reverso Armbandsur
Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JAEGER LE COULTRE, Reverso, armbandsur, 2000-tal, quartzverk, stål, safirglas, krona med monogram, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 250.808, serie nr. 1872474, diam ca 23x33 mm (39mm), box med inredning, manual samt ytterbox o original medföljer
Bruksslitage. Extra läderrem ej original medföljer. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
768347
2020-06-07