Spegel med konsolbord empire
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SPEGEL, med konsolbord, empire, 1800-talets första hälft, förgylld, bronserad, och målad dekor, bordsskiva i carraramarmor uppburen av bordsben i form av delfiner på träplatta, spegel ca 203x92 cm, konsolbord, höjd ca 82, 95x54 cm
Skador, slitage, kompletteringar
768367
2020-05-07