Spegel med konsolbord empire

Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, med konsolbord, empire, 1800-talets första hälft, förgylld, bronserad, och målad dekor, bordsskiva i carraramarmor uppburen av bordsben i form av delfiner på träplatta, spegel ca 203x92 cm, konsolbord, höjd ca 82, 95x54 cm

Skador, slitage, kompletteringar

768367

2020-05-07