Edition Luxe Rolex Oyster Perpetual Datejust

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ROLEX OYSTER PERPETUAL DATEJUST, armbandsur, 1960-tal IV 60, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, datum, krona med Rolex krona, halvstelt armband med viklås 1.63/ 55 ändbitar, ref nr. 1601/ IV60, serie nr. 63180* otydlig siffra pga slitage, verk nr. D93654, kaliber 1560, diam ca 36 mm, box med inredning samt sölja doublé i original medföljer

Bruksslitage. Behov av service. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

768378

2020-06-07