Väggarmatur Bellmansmiljö mässing

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BELLMANSMILJÖ, väggarmatur, mässing, 1900-talets slut, tre ljuspunkter, höjd ca 31 cm

Smärre slitage, ett glas med nagg

768380

2020-05-06