Laila Prytz oljemålning

Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAILA PRYTZ (1907-1982): "Byn", signerad och daterad Laila Prytz 1955, olja på pannå, ca 22x27 cm

768388

2020-05-05