Matservis Lidköping

Matservis Lidköping
Matservis Lidköping
Matservis Lidköping
Matservis Lidköping
Matservis Lidköping
Matservis Lidköping
Matservis Lidköping
Matservis Lidköping

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATSERVIS, 37 dlr, "Modell Nylund" Lidköping, bestående av 12 mattallrikar, 11 djupa, 10 lunch, 4 salladierer, porslin, svart och förgylld dekor

Bruksslitage, repor, 4 tallrikar och 1 skål med smånagg medföljer

768394

2020-05-04