Klubbat för:
1 800 EUR
Utropspris
2 200 EUR
JOHAN ERIK LINDH (1793-1865) porträtt av Maria Stuart, olja på duk, 66x52 cm
Proveniens: Åminne gård
768395
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här