Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fyrmastfullriggare pejlar Tristan da Cunha i Sydatlanten". signerad Roland S 439/450 I, färglitografi, ca 45x60 cm

Nederkant med fuktfläck

768403

2020-05-05