Matbord pelarfot i mässing

Matbord pelarfot i mässing
Matbord pelarfot i mässing
Matbord pelarfot i mässing
Matbord pelarfot i mässing
Matbord pelarfot i mässing
Matbord pelarfot i mässing
Matbord pelarfot i mässing
Matbord pelarfot i mässing

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

MATBORD, samtida, skiva i ek, pelarfot i mässing, höjd ca 76, 80x80 cm

Brukslitage, smärre ytskador

768454

2020-05-04