Edition Luxe Movado Museum Watch Armbandsur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOVADO, Museum Watch, armbandsur, 1980-tal, quartzverk, doublé, safirglas, präglad läderrem med sölja doublé i original, ref nr. 87-45-882, diam ca 31 mm

Lätt bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

768456

2020-06-07