Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HYLLA i smide, 1800/1900-tal, med konsoler för fäste i vägg och krokar, järn, djup ca 60 längd 201 cm
Zustandsbeschreibung
Rostangrepp, bruks och åldersrelatereat slitage
768460
2020-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner