Hylla i smide

Hylla i smide
Hylla i smide
Hylla i smide
Hylla i smide
Hylla i smide
Hylla i smide
Hylla i smide
Hylla i smide
Hylla i smide
Hylla i smide

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HYLLA i smide, 1800/1900-tal, med konsoler för fäste i vägg och krokar, järn, djup ca 60 längd 201 cm

Zustandsbeschreibung

Rostangrepp, bruks och åldersrelatereat slitage

768460

2020-05-09