Matbord vitlackerat

Matbord vitlackerat
Matbord vitlackerat
Matbord vitlackerat
Matbord vitlackerat
Matbord vitlackerat
Matbord vitlackerat
Matbord vitlackerat
Matbord vitlackerat

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, samtida, vitlackerat, höjd ca 72, diameter 150 cm

Slitage, skador

768463

2020-05-05