137 - Säng rokokostil
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SÄNG, rokokostil, bemålat lövträ, träskurna detaljer, stoppade textilklädda gavlar, 1900-talets första hälft, ca 225 x 125 cm, bäddmått ca 190 x 120 cm
Bruksslitage, färgavslag, medföljer resårmadrass
768464
2020-08-21