137 - Säng rokokostil

137 - Säng rokokostil
137 - Säng rokokostil
137 - Säng rokokostil
137 - Säng rokokostil
137 - Säng rokokostil
137 - Säng rokokostil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNG, rokokostil, bemålat lövträ, träskurna detaljer, stoppade textilklädda gavlar, 1900-talets första hälft, ca 225 x 125 cm, bäddmått ca 190 x 120 cm

Bruksslitage, färgavslag, medföljer resårmadrass

768464

2020-08-21